geveze
Email
Şifre
bucali32
27/09/2016, bucali32
[http://geveze.net]

http://oyun.geveze.net

http://www.gevezesohbetodalari.com
Kral
27/08/2016, Kral
Cevap verinCobra
10/08/2016, Cobra
Sohbet
10/08/2016, Sohbet
Sohbet denilince aklıma gelen tek şey var ise o da [http://www.sohbet.plus] sitesi ve orada ki güzel sohbet ortamı :))
Sohbet
10/08/2016, Sohbet
Sohbet odalari arayanlar için en ideal sohbet sitesi kuşkusuz sohbet plus. Sohbet Plus geveze.com ile el ele vererek ilerlemeye başladı bile. Tüm herkesi sohbet etmek için sohbet sunucumuza bekleriz. Sohbet Giriş yazan yere tıklayıp hemen sohbet etmeye gelebilirsiniz. Hepinizi bekliyoruz. Herkes için hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Sohbet odalari sayesinde yeni insanlarla sohbet edebilirsiniz, başka ne yapabilirsiniz? Online radyo dinleyerek dijeylerimizden istekler isteyip, onlar ile sohbet edebilirsiniz. Ve tabi ki oyun odalarında yarışmalara katılarak, birbirinizle rekabet edebilirsiniz. [http://www.sohbet.plus]
Cobra
29/06/2016, Cobra
Bugun (28 Haziran Sali) aksam saat 10-11 arasinda Istanbul Ataturk Havalimaninda ard arda 2 patlama oldugu soyleniyor.

Ilk gelen haberlere gore en az 30 kisi hayatini kaybetti.
panacea
27/04/2016, panacea
Çok eğlencelidir.
Bkz. `Damacanayı değiştirmeme yardım eder misiniz acaba?`
panacea
27/04/2016, panacea
Beşiktaşımın son 4 haftaya lider girmesi :D
bunu
09/04/2016, bunu
www.camkizlari.com olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için Türkiye`nin yeni nesil görüntülü arkadaşlık sistemini geliştirdik. Sistemimizi hazırlarken özellikle tüm kullanıcıların rahatlıkla gezinebilecekleri her yönü ile tamamen kolay ve açıklayıcı bilgiler vererek kullanıcıyı yanıltmaktan kaçınan bir sistem anlayışı ile Türkiye`ye yeni canlı görüntülü sohbet platformu anlayışı getirdik. Sistemimizde, Flash Media altyapısı ve Live Streaming özelliği ile kullanıcılarla birebir sesli ve görüntülü sohbet etme imkanına sahipsiniz. Sesli ve görüntülü sohbetin yanı sıra diğer kullanıcılara çiçek gönderebilirsiniz. Genel görüntülü sohbet odalarında sohbet etmek için yalnızca Ücretsiz Üye olmanız yeterlidir. Genel kameralı sohbet odalarında kameralı üyelerle daha uzun süre görüşmek ve diğer özel avantajlardan faydalanabilmek için Gold Üye olabilir, dilerseniz kameralı üyelerle özel odada birebir canlı görüntülü özel sohbet etmek için dilediğiniz kadar dakika satın alabilir ve satın aldığınız dakika kadar görüşebilirsiniz. www.camkizlari.com üyelerine 7/24 kesintisiz ve ücretsiz `online destek` vermektedir. www.camkizlari.com iyi sohbetler diler.
Cobra
10/12/2015, Cobra
Fanatik`in 10 Aralik 2015 Persembe gunu, yani hem FB hem Besiktasin kritik avrupa maci olan gun yayinladigi ana haber basligi.

Bu ne bicim spor gazetesi yahu!